Ređao se gol za golom, a u većem dijelu meča Budućnost je imala malu prednost.

U 40. minutu utakmice ekipa Brskova uspjela je da stigne tu minimalnu  prednost i izjednači (14:14),  a u 50.minutu dolaze do dva gola prednosti (19:17)

Ipak, isključenjem Tomovića koji je jedan od ključnih igrača odbrane i nekim sitnim greškama u napadu rukometaša Brskova, ekipa Budućnosti uspjela je da stigne taj rezultat i preokrene u svoju korist i tako odnese sva tri boda iz Mojkovca.

Najefikasniji igrač Brskova bio je Aleksandar Smolović sa postignutih 8 pogodaka, a kod gostiju Milan Nišavić, sa takođe postignutih 8 golova.

Ono što treba posebno napomenuti, jeste da je trener Rakočević, odlično uklopio ovaj mladi tim, sa par iskusnih starijih igrača.

Jokić, Vojinović, Zindović, Rakočević, Dulović i ostali, pokupili su simpatije mojkovačke publike i sigurno je da će u narednim mečevima njihov kvalitet još više doći do izražaja i da će se gledati odličan rukomet u Mojkovcu.